На Рожнятівщині просто серед поля – величезне сміттєзвалище. ВІДЕО

21.08.2019, 21:02  |  Автор:   Хромей Зоряна

У селі Небилів на Рожнятівщині влаштували величезне сміттєзвалище просто серед поля. Відходи там стоять місяцями, подекуди видніються згарища.

В сільській раді переконують, що проблем з вивезенням відходів у них немає. Та побачивши смітник, шоковані. Припускають – сміття зносять місцеві жителі.

Натомість у Державній екологічній інспекції кажуть, що стихійне сміттєзвалище виявили ще два роки тому. Тоді звернулися до правоохоронців та склали приписи. Втім, за цей час ситуація тільки погіршилася,  інформує WestNews, посилаючись на ТРК РАІ.

Та, як виявилось, це не єдиний стихійний смітник в Небилові. Ще один – на березі річки Лімниця. Він хоч і менший, та несе в собі набагато більшу загрозу. Адже знаходиться в безпосередній близькості до водойми. Тож у разі повені все сміття може потрапити у Дністер, який є джерелом питної води для багатьох міст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд виділив для Прикарпаття 120 мільйонів гривень на аварійно-відновлювальні роботи

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X