WestNews.com.ua

На сесії міської ради вручили квартири учасникам операції АТО/ООС. ФОТО

08.11.2019, 10:19  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 8 листопада, розпочалась 32-а сесія Івано-Франківської міської ради, повідомляє WestNews.

Зібрання розпочалось з того, що Руслан Марцінків разом з директором Департаменту комунальної політики та благоустрою Михайлом Смушаком “вручив” 6 квартири учасникам АТО та ООС.

Також було зазначено, що ще дві квартири подарують учасникам Афганістанської війни.

“Їх зараз немає на сесії, але хлопці також воювали і не всі ще забезпечені житлом,”- зазначив міський голова.

“Це вперше надаємо житло учасникам бойових дій з фонду виконавчого комітету. Це стало можливим завдяки інвестиційному проекту – будівництво будинку на Софіївці, 39А. Як і передбачалось, частину квартир підприємець передав місту”, – додав Марцінків.

Отже, нові помешкання отримали: Роман Колижнюк, Ярослав Каськів, Василь Олексюк, Любомир Когут, Андрій Белей, Арсен Колос (син загиблого учасника війни).

А раніше квартири на Софіївці отримали 2 учасника бойових дій в Афганістані та наш спортсмен, чемпіон Європи з паралімпійських ігор Василь Біленко. На наступній сесії готуємось вручати ще 2 квартири учасникам війни на Сході.

Нагадаємо, що місто спільно з Асоціацією учасників АТО реалізує програму «Житло для учасників АТО», завдяки якому квартири отримали вже понад сотня бійців.

“Також варто згадати, що протягом чотирьох років місто виділило 89 ділянок для будівництва, садівництва чи селянського господарства; 114 ділянок під будівництво гаражів учасникам АТО/ООС та членам сімей загиблих. Шануємо, підтримуємо, лишаємось вдячними!”, – резюмував під час сесії мер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У Франківську силовики і голова ОДА обговорили проблемні питання з АТОвцями. ФОТО/ВІДЕО“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X