На Снятинщині суспільно корисні роботи відпрацьовує злісний неплатник аліментів

На Снятинщині злісний неплатник аліментів відпрацьовує суспільно корисні роботи на території Хутір-Будилівської сільської ради, інформує WestNews.

Постановою Снятинського районного суду від 12.04.2018 боржника, який не сплачує аліменти протягом тривалого часу та має заборгованість по аліментах, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.183-1 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у виді виконання суспільно корисних робіт строком на 120 годин.

До слова, на Прикарпатті горе-батько сплатив аліменти після того, як йому заборонили покинути країнуМешканець Тисменицького району сплатив 5о ооо гривень заборгованості за аліментами після того, як державні виконавці застосувати до неплатника аліментів  заходи примусового характеру.

Йому винесли постанову про встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України, поки заборгованість по аліментах боржником сплачено в повному обсязі.

Коли боржнику було відмовлено ДПСУ у перетині дежавного кордону, останній прибув до Тисменицького районного відділу державної виконавчої служби та погасив забаргованість у сумі 5о ооо гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпаття у лідерах обсягів повернутої заборгованості по аліментах

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

Загрузка...

Comments are closed.