WestNews.com.ua

На Снятинщині відбулися спільні навчання рятувальних служб. ФОТО

29.10.2020, 16:52  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва від 23.10.2020 р. №551 «Про підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій при можливому виникненні надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду 2020-2021 років» рятувальники Снятинщини разом зі спеціальними службами міста та району провели спільні навчання щодо реагування та взаємодії під час ліквідації надзвичайних ситуацій, які характерні для осінньо-зимового періоду.

Навчання проходили у два етапи: теоретичний і практичний. На першому етапі відбулось засідання комісії ТЕБ та НС. Там представники усіх служб розробили план з ліквідації наслідків умовних надзвичайних ситуацій та визначились із кількістю сил та засобів, які для цього будуть задіяні. На другому етапі учасники відпрацювали практичну частину безпосередньо на місці виникнення умовної аварії.

Під час навчань, усіма службами, згідно тактичного задуму, було відпрацьовано ліквідацію надзвичайної ситуації, що виникла внаслідок негоди.

Згідно ввідної, в результаті випадіння мокрого снігу та різкого зниження температури повітря, на автодорозі виникла ожеледиця, внаслідок чого автомобіль на слизькій дорозі втратив керованість і збив електричну опору та пошкодив газопровід. Виникла загроза загорання автомобіля. Є постраждалий. Внаслідок ДТП на вулиці утворився затор з автомобілів, через вітер та мороз можливе обмороження водіїв.

Тож силами рятувальників була проведена ліквідація наслідків ДТП та витягування постраждалого з автомобіля. Працівники медичної служби надали допомогу умовному постраждалому.

Загалом навчання пройшли на високому рівні й головна мета – відпрацювання взаємодії між усіма службами міста та району при виникненні надзвичайних ситуацій у складних умовах осінньо-зимового періоду – була досягнута.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті зіткнулись легковик та мікроавтобус: є загиблі

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X