WestNews.com.ua

На Суспільному покажуть документальний фільм про Катерину Гандзюк

01.11.2019, 18:12  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

В ефірі «UA: Херсон» та одночасно на фейсбук-сторінці каналу фільм вийде о 19:45, на інших регіональних каналах – о 21:20. Про це повідомила пресслужба Національної суспільної телерадіокомпанії України.

У фільмі прозвучать спогади про Катерину: якою вона була, чим найперше опікувалася, які мала плани на життя. У зйомках взяли участь її батько — Віктор Гандзюк друзі та колеги.

За словами авторки фільму, керівниці ТГ «Тема дня» Ольги Петренко, цей фільм не про розслідування, злочин і покарання — він про людину:

«Це про Катю, якою її знали найближчі. Ми вдячні їм за допомогу в створенні цього фільму, за те, що повірили нам».

Продюсер «UA: Херсон» Василь Середюк розповів, що працювати над фільмом було важко й водночас легко.

«Важко, бо треба було перерити багато відеоархівів, матеріалів, відшукати фото, які б могли показати Катерину Гандзюк — якою вона була. Легко, бо її друзі активно нам допомагали й охоче ділилися спогадами. Сподіваюся, нам вдалося задумане — показати Катю, якою вона була насправді, та ще раз нагадати про те, що зло має бути покаране», – сказав він.

Режисерка фільму Тетяна Сиромля зазначила, що не вистачало кадрів, відео, архівних фото, доводилося збирати все майже по крихті.

Команда «UA: Херсону» вирішила створити цей фільм як нагадування про те, що не повинні гинути молоді, активні, свідомі. Вони дуже потрібні нашому суспільству, сказалалінійна продюсерка «UA: Херсон» Таміла Іванова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У Франківську відбулася презентація документально-музичного телефільму “Україна. Майдан. Перезавантаження”. ФОТО“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X