WestNews.com.ua

На тимчасово окупованих територіях Донбасу від Covid-19 померла перша людина

07.04.2020, 22:34  |  Автор:   Хромей Зоряна

4 квітня у Центральній районній лікарні міста Амвросієвка помер громадянин, інфікований коронавірусом. Однак цей факт замовчується, а відповідна медична документація вилучена.

Про це інформують у пресслужбі Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Станом на 7 квітня окупаційна адміністрація в ОРДО визнала наявність шести хворих на коронавірус, наголошуючи на відсутності летальних випадків. 

Також, як повідомляє Міністерстві реінтеграції, у місті Кадіївка (знаходиться на території ОРЛО) у Центральній міській багатопрофільній лікарні лікарями-вірусологами з Росії проводиться щоденний огляд бойовиків так званого «армійського корпусу». 

При цьому, цивільне населення позбавлене належної медичної допомоги. Водночас, за інформацією МКЧХ, вже до кінця поточного тижня організація планує направити на Донбас нову партію гуманітарної допомоги, в тому числі і для боротьби з коронавірусом. 

Відтак, вантаж міститиме тести для виявлення коронавірусу, апарати штучної вентиляції легенів, маски, рукавички та інше. При цьому, за даними МКЧХ,  з боку окупаційних адміністрацій запит на гуманітарну допомогу, як і раніше, не надходив.

«Це в котре підтверджує те, що, незважаючи на погіршення епідеміологічної ситуації, окупаційна «влада» продовжує приховувати реальний стан речей», – наголосили в Мінреінтеграції.

Станом на 7 квітня російська окупаційна влада визнає 22 випадки зараження коронавірусом в Криму і 5 випадків у Севастополі. Ще близько 7 тис. осіб перебуває під різними типами спостереження через підозри інфікування. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У зоні ООС внаслідок обстрілу російськими формуваннями місцева мешканка отримала осколкове поранення

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X