WestNews.com.ua

На Тисмениччині із Дністра витягли тіло 20-річного хлопця

02.09.2020, 7:45  |  Автор:   Хромей Зоряна

Першого вересня у Тисменицькому районі у селі Довге рятувальники продовжили пошуки 20-річного хлопця. 30 серпня мешканець села Клубівці під час відпочинку на річці Дністер пірнув у воду та втопився.

Першого вересня для проведення пошукових робіт на річці Дністер було залучено відділення водолазно-рятувальних робіт АРЗ СП. Станом на 18:00 працівники ВВРР АРЗ СП водолазним пошуком з човна та за допомогою ехолота обстежили дно річки на площі 500х100 м, здійснили обстеження на човнах русла Дністра між населеними пунктами села Довге Тисменицького району та села Кутище Тлумацького району протяжністю 28 км.

Того дня особу не знайшли, пошукові роботи призупинили, а наступного дня зранку планувалося продовжити пошуки з додатковим залученням рятувальників Івано-Франківського ПРВ.

Однак 19:10 в селі Довге місцеві мешканці виявили та підняли на берег тіло молодого хлопця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Пірнув і не виплив: водолази шукають у Дністрі 18-річного хлопця. ФОТОФАКТ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X