WestNews.com.ua

На Тлумаччині у річці Дуструв виявили масову загибель риби. ФОТО

03.08.2020, 11:54  |  Автор:   Хромей Зоряна

31 липня 2020 року Управління державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області зафіксовала масову загибель риби на річці Дуструв у місті Тлумач Тлумацького району.

На трьох ділянках проведено виявлено та вилучено відбір риби у снулому стані, а саме: верховодка – 500 екз., гірчак – 175 екз., плітка 63 екз., пічкур звичайний – 33 екз., бичок-піщаник – 14 екз. (всього 785 екз. загальною вагою 7,6 кг), повідомляє Івано-Франківський рибоохоронний патруль.

Водні біоресурси у снулому стані, для встановлення причини загибелі, передали для дослідження у ветлабораторію Держпродспоживслужби.

Працівники Нацполіції здійснили заходи, щоб встановити забруднювач. Також на місці події, в межах своєї компетенції, працювала Держеконіспекція Карпатського округу.

«За літо 2020 року це вже другий випадок масового отруєння риби на Прикарпатті, – коментує ситуацію начальник Івано-Франківського рибпатруля Любомир Стрембіцький. – Так,
10 червня на річці Пітчоса у Калуському районі під час масової загибелі риби працівники Управління виявили 160 екземплярів 9-и видів риби.

Як і зараз, в межах своєї компетенції, на місці працювали фахівці Державної екологічної інспекції Карпатського округу. Щоб майже через два місяці після події нарешті дізнатися про результати проведених фахівцями-«екологами» аналізів.

Управлінням Держагентства у Івано-Франківській області до Держекоінспекції Карпатського округу відправлено інформаційний запит, щоб ознайомити з ними громадськість. Масове отруєння риби нівелює проведену рибоохоронну роботу (зарибнення, контроль та нагляд) протягом тривалого часу».

За результатами обстеження річки Дуструв встановлено, що природному середовищу завдано збитків на суму понад 36 000 грн.

Світлина від Івано-Франківський рибоохоронний патруль.Світлина від Івано-Франківський рибоохоронний патруль.Світлина від Івано-Франківський рибоохоронний патруль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Бурштинському водосховищі рибпатруль вилучв 400 метрів безгосподарських знарядь лову. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X