WestNews.com.ua

На Тлумаччині у річці втопилась дитина

18.08.2020, 7:28  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Вчора о 19.00 год. у Тлумацькому р-н., у с. Нижнів від працівників поліції поступило повідомлення, про те, що близько 18.00 год. в р. Дністер під час відпочинку нирнув у воду та не виплив громадянин, 2008 року народження, житель с. Нижнів.

Про це інформує Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Одяг та велосипед виявлено на правому березі р. Дністер на відстані близько 2 км нижче по течії від автомобільного моста.

На місці події працювали працівники поліції та МОГ Тлумацького РВ У ДСНС в області, якими проведено візуальний огляд поверхні плеса та правого берегу р. Дністер, проведені пошуки результату не дали.

О 20.05 год. направлено водолазів ВВРР АРЗ СП УДСНС в області в складі 6 чоловік, проведено рекогносцировку місцевості та в зв’язку з настанням темної пори доби, проведення водолазно- пошукових робіт заплановано на ранок 18.08.2020.

Станом на 07.00 год. 18.08.2020 водолазно-пошукові роботи тривають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Двоє прикарпатців вкоротили собі віку

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X