WestNews.com.ua

На Тлумаччині зафіксовано вилов раків забороненими знаряддями: шукають порушника

10.08.2020, 9:56  |  Автор:   Хромей Зоряна

Восьмого серпня 2020 року на річці Дністер поблизу села Одаї Тлумацького району рибпатрульні виявили та вилучили заборонене безгосподарське знаряддя лову – ліскову сітку довжиною 40 м (вічко 30 мм).

У сітці знаходилися і були негайно випущені в живому стані в природне середовище 3 раки річкові. Цим вдалося запобігти збиткам природному середовищу на суму 76,5 грн.

Рибпатрульні склали акт виявлення та вилучення майна, власник якого не встановлений.

Івано-Франківський рибоохоронний патруль закликає телефонувати на «гарячу лінію» у випадках виявлення порушень правил рибальства за номером: (097) 392-72-80.

Довідкова інформація:

Розрахунок збитків здійснювався згідно постанови КМУ від 21 листопада 2011 р. N 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів”.

Світлина від Івано-Франківський рибоохоронний патруль.

Світлина від Івано-Франківський рибоохоронний патруль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Городенківщині чоловіки ловили червонокнижну рибу забороненими знаряддями лову. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X