WestNews.com.ua

На Центральному ринку можна придбати перші цьогорічні абрикоси

19.05.2020, 19:51  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

На Центральному ринку Івано-Франківська з’явились перші цьогорічні абрикоси, їх там можна придбати вже від початку травня.

Ці фрукти ще називають «складом вітамінів», адже вони надзвичайно поживні та мають цілий ряд переваг для здоров’я. До прикладу, покращують травлення та добре впливають на зір. Окрім того, у них містяться антиоксиданти, включаючи бета-каротин.

Абрикос вважають одним з найкращих заспокійливих засобів. Вони швидко знімають напругу і легку тривожність, допомагають підтримувати сили і бадьорість під час тривалої роботи. Крім того, абрикоси допомагають впоратися з безсонням і покращують якість сну.

«Наразі люди купляють тільки на пробу по кілька штук, адже вони ще відносно дорогі, хоча ціни на абрикоси такі ж, як і минулого року», – розповідає продавець Роман.

Продавці розповідають, що наразі торгують тільки іспанськими, водночас українські з’являться на прилавках аж наприкінці червня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генеральний директор коломийської лікарні прокоментував інформацію про спалах COVID-19 у хірургічному відділенні. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X