WestNews.com.ua

На українсько-угорському кордоні збільшуються черги: що стало причиною

11.08.2020, 16:55  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

На кордоні з Угорщиною в пунктах пропуску «Чоп» та «Лужанка» угорська сторона запровадила додаткові заходи для протидії поширення коронавірусу. Через це збільшуються черги.

Про це інформує WestNews з посиланням на Державну прикордонну службу України.

Протягом останніх днів фіксується накопичення транспортних засобів, що прямують на виїзд з України. Така ситуація зумовлена, передусім, впровадженням угорською стороною додаткового контролю для недопущення поширення коронавірусної інфекції, а також вивчення та перевірки документів подорожніх. Зокрема, окрім паспортів, угорська поліція ретельно перевіряє документи, які підтверджують мету подорожі або транзитну поїздку. Відповідно, збільшується час на проходження контрольних процедур”, – йдеться в повідомленні.

Так, сьогодні, 11 серпня, перед пунктом пропуску «Лужанка» на оформлення стояли в черзі близько 150 мікроавтобусів. Також майже 100 машин знаходяться перед пунктом пропуску «Чоп (Тиса)». Минулої доби через ці пункти пропуску в напрямку Угорщини загалом виїхали по 400 легкових транспортних засобів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні з’являться “фантомні” патрулі

 

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X