WestNews.com.ua

На Верховинщині шістьох жінок удостоїли звань «Мати-героїні». ФОТО

30.09.2020, 15:46  |  Автор:   Хромей Зоряна

Шістьом матерям Верховинського району вручили посвідчення та медалі до Почесного звання України «Мати-героїня». Нагородження відбулося 29 вересня. Їх вручив голова районної державної адміністрації Василь Бровчук.

Про це повідомили у мережі Фейсбук Верховинської районної державної адміністрації.

Багатодітні матері нагороджені за народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку та материнську самовідданість. Ними стали:
  • Гутинюк Галина Василівна –с. Криворівня.
  • Дмитроняк Ніна Дмитрівна–с. Голошина.
  • Понеполяк Галині Василівні–с. Чорна Річка.
  • Савчук Надія Іванівна –с. Рівня.
  • Сливчук Ганна Федорівна –с. Красноїлля.
  • Цвірюк Євдокія Дмитрівна – с. Довгопілля.
“За материнський подвиг, за невтомну працю, недоспані ночі, гідне виховання своїх дітей. Бажаю берегиням роду людського міцного здоров’я, радості, достатку, тепла, пошани від дітей, рідних та близьких”, – подякував матерям-героїням Василь Петрович.
До слова, дане Почесне звання України «Мати-героїня» присвоєно Указом Президента України від 8 травня 2020року №170/2020 «Про присвоєння почесного звання «Мати – героїня».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:«Мати-героїня»: франківський виконком відзначив матір шістьох дітей

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X