WestNews.com.ua

На Верховинщині виявили зіпсовані бюлетені та розбіжності в їхній кількості

25.10.2020, 12:12  |  Автор:   Люся Грибик

У суботу, 24 жовтня, члени Верховинської селищної ДВК виявили нестачу бюлетенів. А у Криворівні та Краснику бюлетені зіпсували – довелось передруковувати.

Голова Верховинської селищної ТВК Василина Костюк розповіла ОПОРІ, що на дільниці №260048 у Верховині є розбіжність у кількості бюлетенів, пише WestNews.

За її словами, комісія отримала 1135 бюлетенів з виборів до обласної ради, але їх мало бути 1134. З виборів до районної ради фактично є 1136, а в упаковці має бути – 1134. З виборів депутатів до селищної ради по факту є 1140, а має бути 1134. Та найбільша розбіжність у бюлетенях з виборів голови громади – фактично є 1101 бюлетень, коли має бути 1134.

«Тобто на 133 бюлетеня в упаковці менше, – пояснила Василина Костюк. – Ми склали акти, але додруковувати бюлетені не будемо, бо відсоток невеликий».

Разом з тим, у селі Криворівня Верховинського району на виборчій дільниці №260062 поставили печатку на  1150 бюлетенях з виборів голови Верховинської громади та на 850 бюлетенях з виборів депутатів районної  ради  на лінії розрізу виборчого бюлетеня.

Тобто частина печатки знаходиться на контрольному талоні, а частина на самому бюлетені. Територіальна виборча комісія прийняла рішення про передрукування бюлетенів, виготовленні бюлетені передані  дільничній виборчій комісії.

А селі Красник Верховинського району на дільниці №260054 члени ДВК поставили печатку на лінію розриву на 879 бюлетенях із виборів депутатів обласної, районної, селищної рад та селищного голови.

Частина 10 статті 242 Виборчого кодексу визначає, що під час приймання бюлетенів дільничною виборчою комісією секретар дільничної виборчої комісії, а у разі його відсутності – визначений рішенням комісії член комісії, розпаковує упаковку підприємства-виготовлювача та проставляє у визначених місцях кожного виборчого бюлетеня печатку дільничної виборчої комісії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті вчасно не відкрилася одна виборча дільниця

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X