WestNews.com.ua

На Закарпатті підробляють довідки з ПЛР-тестами, щоб виїхати за кордон. ВІДЕО

12.08.2020, 14:58  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В Ужгороді обурені люди купляють підроблені результати негативного ПЛР-тесту на коронавірус у посередників. Вони почали масово звертатись до приватної клініки, “печатки” якої шахраї використовували, щоб створити фальшивий документ для виїзду за кордон.

Про це інформує WestNews з посиланням на телеканал “21”.

Зокрема, до Ужгорода приїхали громадяни, які обурювались тим, що їх завернули на митниці з підробленими документами. Люди, які купили підроблені документи звинувачують приватну клініку, до якої вони насправді не звертались.

Власник приватної клініки запевняє, що їхні довідки виглядають абсолютно по-іншому, і до того ж мають додатковий бланк з посиленим захистом.

На підробленому документі зазначено прізвище лікаря, якого не існує. Також відомо про випадки, коли людей поверталися до України вже з країн, куди вони прибули з підробленим документом.

“Вони чомусь вважали, що ми винні в тому, що їм продали тести. Хоча люди повинні бути свідомими, якщо вони купують тест за 500 гривень, чи за тисячу, але не здають цей тест, то він може бути, щонайменше, недостовірним”, – наголосив лікар Віктор Петров.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В лікарнях України 24% ліжок зайняті хворими на COVID-19: в яких регіонах найгірша ситуація

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X