На запрошення Олександра Шевченка бійці АТО з усієї України відпочивали у Буковелі. ФОТО

14.11.2018, 12:28  |  Автор:   wersat

Цими днями у Карпатах у рамках проекту «Родинної реабілітації учасників АТО» відпочивають та оздоровлюються вояки українсько-російської війни разом із своїми сім’ями.

Вони спілкуються, відвідують майстер-класи, музеї, піднімаються на вершини українських Карпат. Усе це, кажуть у благодійному фонді «Міжнародна Асоціація Підтримки України», сприяє поверненню бійця додому, у сім’ю. Повернення не тільки фізичного, але й психологічного.

«У рамках нашого проекту допомогу отримали уже майже півтисячі українських сімей, які вберегли свої родини від розлучень і змогли повернутись з війни до мирного життя. Насправді без сім’ї нічого не вийде. Адже маємо відновлювати душі і самих бійців, і їхніх близьких. І не важливо, чи це одружений юнак, його мати, сестрі чи подружжя», – зазначила керівниця благодійного фонду «Міжнародна Асоціація Підтримки України» Ольга Чуйко.

Цього разу у Карпатах відпочивали 11 сімей з Київської, Дніпропетровської та Житомирської областей. У рамках програми оздоровлення, на запрошення народного депутата України Олександра Шевченка, вони традиційно мали можливість відпочити у туристичному комплексі «Буковель».

«Ми вперше були в Буковелі, усе дуже вразило! Враження було надзвичайним, наче потрапили в казку. Сподобалась інфраструктура, усе гарно розташовано, продумано, компактно, відчувається рука господаря. Як на мене, туди були вкладені не тільки великі фінансові кошти, але й душа. Увесь персонал, який працює на Буковелі, дуже привітний. Відчували себе, як вдома. Надіємось побувати там ще!» – ділиться враженнями учасник АТО Руслан Шеремет.

«У горах я вже був, а от відвідати Буковель довелось вперше. Вражають масштаби цього комплексу. Не можна уявити величність споруди, не бачивши її початковий образ. Буковель є зразком для інших гірськолижних  курортів. Він створений з можливістю нанесення мінімальної шкоди навколишньому середовищу. Це все виглядає дуже велично, і коли купа снігу, і коли все буяє зеленню», – каже Сергій Афанасьєв.

 Народний депутат України Олександр Шевченко переконаний, нині держава має дбати про тих, хто повернувся із фронту. Проте, навіть на 5 році війни ці клопоти лягають на плечі волонтерів та небайдужих меценатів.

«У неоголошеній війні із Московією наші воїни жертвують найціннішим – стосунками у сім’ї, здоров’ям, на жаль, іноді навіть життям. Ми стараємось допомогти якомога більшій кількості бійців та запросити їх на реабілітацію до Буковелю. Однак, цього не достатньо. У державі мають нарешті запрацювати відповідні програми. Коли ветерани і їхні рідні не ходитимуть кабінетами, аби отримати жалюгідну допомогу та пільги, а будуть забезпечені усім необхідним. І в першу чергу, психологічною підтримкою та фізичною реабілітацією», – зазначив нардеп.

 До слова, у рамках соціальних проектів благодійного фонду Олександра Шевченка, у Буковелі пройшли реабілітацію майже 1800 учасників АТО, їхніх сімей, дітей загиблих Героїв Небесної Сотні та полеглих бійців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За сприяння БФ Олександра Шевченка видано книгу-оберіг для українських воїнів. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X