На згорілому виробництві “Карпатнафтохіму” відновлюють обладнання

08.02.2019, 12:51  |  Автор:   Галкіна Марта

Відновити обладнання на підприємстві в Калуші, де 12 січня сталася пожежа,  є нині пріоритетним для колективу всього  підприємства “Карпатнафтохім”. До робіт залучено спеціалістів з Київщини, Миколаєва з Вінниці та самого Калуша. Про це повідомляє WestNews з посиланням на “Нафтохімік-Калуш”.

 6 лютого на підприємстві «КАРПАТНАФТОХІМ» відбулася оперативна нарада за участі генерального директора Івана Підсадюка. Питання відновлення роботи установок виробництва етилену та поліетилену будуть розглядати після завершення ремонтно-відновлювальних робіт в цеху піролізу, компримування та поділу пірогазу. До кінця поточного тижня на виробництві має вже бути все те, що необхідне для ведення відновлювальних робіт.

Роботи з діагностики ведуться цілодобово із залученням спеціалістів сторонніх організацій та підприємств. З метою підтримки обладнання  етиленової та поліетиленової установок в необхідному температурному режимі працюють паровий котел, одна піч піролізу, а також система водооборотного циклу. Технологічний персонал виконує всі ті роботи, які мають забезпечити належний пуск установки. Сировину та необхідні для пуску і роботи матеріали теж на підприємстві мають.

Як зазначив  начальник виробництва етилену і поліетилену Іван Федорів, до ведення ремонтних робіт, залучено спеціалістів з Київщини, Миколаєва з Вінниці. А також, працють робітники підприємства «Укртеплозахист» з Калуша.

Нагадаємо, ввечері  12 січня, близько 21:00, надійшло повідомлення про пожежу в корпусі № 424 згаданого цеху. Пожежу загасили , позаяк в Івано-Франківську відбувся брифінг із відео-трансляцією. У Калуші серед населення поширилися чутки про необхідність евакуації з міста.

Пожежу на Карпатнафтохімі гасили силами всієї Івано-Франківської області

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФАХІВЦІ НЕ ВИЯВИЛИ ПЕРЕВИЩЕННЯ ШКІДЛИВИХ РЕЧОВИН ПІСЛЯ ПОЖЕЖІ НА «КАРПАТНАФТОХІМ» У КАЛУШІ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X