WestNews.com.ua

“На жаль, нам ще далеко до стандартів Західної Європи”, – Вітенко про доступність в Івано-Франківську

27.11.2018, 8:48  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У вівторок, 27 листопада, відбулася щотижнева оперативна нарада міського голови Івано-Франківська.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про заходи до відзначення в місті Міжнародного дня людей з інвалідністю, інформує WestNews.

 «На початку грудня ми з вами будемо відзначати Міжнародний день людей з інвалідністю. Зокрема, 29 листопада міським «Інваспортом» буде проведено змагання для людей з інвалідністю. Так, заганяння з гірьового спорту вже були проведені. Департамент освіти та науки проведе ряд заходів по бібліотеках. Також в листопад-грудні в шкільних закладах буде проведено захід: «Подорож до країни милосердя». Окрім того, буде проведено виставку малюнків», – розповів Роман Зелик, заступник директора департаменту соціальної політики.

За його словами, на сьогоднішній день в Івано-Франківську налічується майже 13 тисячі осіб з інвалідністю, а це 3% населення.

«З міського бюджету в нас йдуть видатки на пільговий проїзд для цієї категорії громадян, окрім того ми оплачуємо 50 відсотків за комунальні для людей з інвалідністю, по зору. Також ми фінансуємо громадські організації», – додав він.

«За три роки ми багато що зробили. Зокрема, встановили пандусів. Окрім того, працює комітет доступності, програма доступних вбиралень. ДБК більше звертає уваги на пандуси. Потрібно і далі працювати в цьому напрямку. На жаль, нам ще далеко до стандартів Західної Європи», – резюмував Микола Вітенко, перший заступник міського голови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сильний сніг та ожеледь: мешканців Прикарпаття попередили про значне погіршення погоди

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X