Набережна в снігу. Одну із вулиць Івано-Франківська немає кому розчистити. ФОТО

Станом на 16 листопада вулиця Набережна, що в Івано-Франківську, залишається  у снігу та воді. На вулиці не розчищені ні дорога, ні тротуари. В соціальних мережах франківці скаржаться на такий стан вулиці, а дехто, щоб пояснити стан Набережної зараз, застосовує нецензурну лексику, передає  WestNews.

А тут на фотографії вулиця Набережна вся у кризі. Таке зображення розмістив у мережі Андрій Король. Очевидно, це ранковий період доби.

gza6maqjowm

Читайте також: Техніки достатньо, але її потрібно оновлювати, – начальник прикарпатського УДСНС

Як відомо, кошторис на ремонт Набережної склав більшу частину коштів ТОВ “ПБС”, а “ТрейдЗахідБуд” проводив роботи з укладання тротуарів та дорожніх комунікацій. Загалом ремонт вулиці організувала Івано-Франківська ОДА, тому вулиця на балансі області. А от міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків не поспішає усувати снігові недоліки на даній ділянці дороги в місті. Все ж, мешканці переконані, що Руслан Марцінків, як добрий господар, мав би посприяти тому, аби вулицю прочистили.

“Насправді все просто, якщо б мер був добрий господар, людина яка відчуває відповідальність за місто та людей, він би 100% прочистив одну з головних артерій міста і потім розбирався на чієму вона балансі. А так, він ще раз проявив себе як “мілкого пакостника”, який хоче отримати якісь політичні дивіденди на проблемі людей. Компенсувати якісь внутрішні образи. Об’їзна не просто не чистилась, а не чистилась з умислом, цілеспрямовано. А це злочин, як на мене”, – у коментарях під фотографією Володимир Юзюк.

Загрузка...

Comments are closed.