Начальника ДМС у Львівській області і його заступника посадили на п’ять років за хабарі

Колишніх посадовців Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області засуджено до 5 років позбавлення волі. Сьогодні, 5 грудня, Галицький районний суд м. Львова виніс у цій справі вирок.

Про це журналістам WestNews повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Начальника Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області Олександра Погорецького та його першого заступника Ореста Барана суд визнав винними та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі без права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, на строк 3 роки та конфіскацією майна.

Нагадаємо, розслідування тягнеться ще з 2014 року. Начальника та його першого заступника Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області у вересні 2014 року упіймали під час отримання від свого підлеглого хабара в сумі 2 тис. доларів США та 4 тис. грн. За ці кошти йому обіцяли не створювати перешкод у його службовій діяльності, пише Zaxid Net.

Погорецький рішенням суду був відстронений від посади у березні 2015 року, та звернувся до суду з позовом про поновлення на посаді влітку 2015 року. Протягом року тривала судова тяганина і 13 червня 2016 року Львівський окружний адмінсуд ухвалив рішення про поновлення його на посаді.

Читайте також:

Суд звільнив хабарника Жовніра з-під варти

Коментарі:

Comments are closed.