WestNews.com.ua

“Надія на Бога і добрих людей”: син священника з Прикарпаття продовжує боротьбу за життя

14.11.2019, 17:44  |  Автор:   Менів Андрій

Відомий священник з Галича Іван Кузь просить небайдужих про допомогу для порятунку сина. Юнак перебуває вже третій день у реанімації у німецькій лікарні.

Зараз за життя хлопця борються лікарі в одній з клінік Німеччини.
“Сьогодні День добра… А я навіть не знав котрий день тижня… Два дні я ні фізично, ні психологічно не міг нічого писати… Зараз третій день реанімації… Переливання крові, плазма, круглодобові крапельниці, замінник харчування у вену бо вже два тижні без їжі, антибіотики, гормони, по три чотири інфузії одночасно, для покращення стану дорога кожна хвилина… Разом з тим кожна доба в реанімації також дорога у євро. Я вже зараз розумію, що сума рахунку з реанімації і потім зі стаціонару буде просто захмарна, бо навіть від попередньо озвученої суми за добу реанімації у мене перехопило дух. Наразі рахунку не виставлено, лікарі першим ділом рятують Іванка, але за день два думаю буде озвучено суму . Тепер ми мусимо просити про допомогу усіх небайдужих людей , поширення нашого прохання про допомогу , особливо друзів , хто має відношення до медіа, і я дуже надіюся на допомогу меценатів , бо зараз кожна доба життя нашого сина вимірюється Божою поміччю, професійністю німецьких лікарів, Вашими молитвами, а ще тисячами євро”, – йдеться в повідомленні священника Івана Кузя в мережі Facebook.

Додамо, що юний Кузь Іван, інвалід дитинства: хронічне запальне захворювання кишечника (“Хвороба Крона”, диференціальний діагноз – неспецифічний виразковий коліт).

Номери карток:

4731219600239002 Кузь Іван Михайлович
4731219115260626  Кузь Іван Михайлович

14.11.2019, 17:44  |  Автор:   Менів Андрій

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X