Надія Савченко написала відкритий лист Дональду Трампу

Депутат Верховної Ради Надія Савченко написала відкритий лист новообраному президенту США Дональду Трампу.

Копію листа Савченко оприлюднила в соціальній мережі, продублювавши англійською та українською мовами.

У листі депутатка Верховної ради звертає увагу новообраного президента США на проблеми в Україні та просить збільшити військову допомогу Україні.

«Шановний містер Дональд Трамп! Цим листом хочу привернути Вашу увагу до проблеми міжнародної підтримки та захисту територіальної цілостності України. Мабуть, немає в світі іншої нації, як українська, яка б з такою великою увагою спостерігала б за перебігом виборів Президента США, що відбулися 8 листопада 2016 року. Адже Україна зараз потерпає від агресії Російської Федерації, вже втратила частину своїх територій і десятки тисяч своїх солдат, волонтерів та мирних мешканців на полі бою з агресором», — йдеться у листі Савченко, який вона оприлюднила у Facebоok.

Також вона просить Трампа зберегти або посилити санкції проти Росії, а також звернути увагу президента до проблеми міжнародної підтримки і захисту цілісності України.

Крім того, Савченко наголосила та нагадала Трампу про велику кількість українських заручників, які зараз знаходяться у полоні в тюрмах Росії та піддаються тортурам. Вона також зазначила, що рівень життя українців «впав маже у тричі внаслідок завданої шкоди економічним інституціям країни».

«Звертаюсь до Вас з проханням щодо збереження та, навіть, посилення санкцій проти країни-агресора — Російської Федерації, тому що ця країна розуміє лише силу та рішучість, яких Вам не займати. Ще прошу про посилення міжнародної, технічної та військової підтримки України. Також прошу більш решучих дій американських політиків стосовно звільнення український заручників з Росії, адже я у великому боргу перед суспільством всього світу за моє звільнення, тому роблю все для їх повернення додому», — зазначила Надія Савченко.

Загрузка...

Comments are closed.