WestNews.com.ua

Надвірнянський колектив переміг на Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурі “Самоцвіти”. ФОТО

13.05.2020, 9:53  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Вокальний ансамбль “Ластівка” Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів N1 в умовах карантину взяв участь і отримав перемогу – 1 місце на Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурі Самоцвіти.

Фестиваль проводився дистанційно, колективи мали надіслати свої архівні відео, які схвалювали і приймали для участі. Фестиваль багатожанровий, тому було представлено роботи різних жанрів: вокал, хореографія, театр, декоративно – прикладне мистецтво.

“Ми виступали у вокальному жанрі в номінації естрадний вокал. Переможців визначало журі з 18 чоловік. І якою була радість, коли нам прийшла звістка про 1 місце. Нагороди прийшли по пошті – дипломи, кубки, подяки, поліграфічні дрібнички та сертифікат на безкоштовну участь колективу у фестивалі, який відбудеться у грудні 2020р в Одесі. Маємо надію, що поїдемо. Переможною стала пісня волонтерки, авторки слів та музики Христини Панасюк – “Змах крила”, – розповіла Уляна Процик, вчителька музики надвірнянської школи №1.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помер Влодзімєж Нідергауз, один із найвідоміших представників сучасного польського кіно. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X