WestNews.com.ua

Надзвичайна подія: на “Буковелі” один з готелів зливав каналізацію в гірську річку. ФОТО

05.10.2019, 19:06  |  Автор:   Менів Андрій

Днями свідки повідомили, що сталося пошкодження септика одного з готелів туристичного комплексу “Буковель” в селі Поляниця, відтак усі каналізаційні стоки, попадають в річку Прутець Яблуницький.

Відразу після повідомлення лабораторія моніторингу вод та ґрунтів Дністровського БУВР виїхала на місце і в присутності представника туристичного комплексу «Буковель» та представника сільської ради села Поляниця відібрала проби каналізаційних стічних вод та проаналізувала їх на вміст забруднюючих речовин.

За результатами попередніх досліджень встановлено, що в річку попадають стоки з високим вмістом забруднюючих речовин. Наразі дослідження тривають.

Протокол з результатами буде переданий в Державну екологічну інспекцію Карпатського округу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екологічна катастрофа: мешканці звернулися до прокуратури та екологічної інспекції через забруднення річки. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X