WestNews.com.ua

Нарада Шмигаля: проблемні питання Косівського району

04.11.2019, 11:10  |  Автор:   Менів Андрій

У понеділок, 4 листопада, відбулася щотижнева нарада у голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади.

Зокрема, під час наради розглянули проблемні питання Косівського району, інформує WestNews.

Мова йшла, зокрема, про виконання районного бюджету, стан виплат заробітної плати працівникам бюджетних установ, а також використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури Космацької та Яблунівської об’єднаних територіальних громад.

«Щодо виплати заробітньої плати. Освіта – заборгованості практично немає. Охорона здоров’я – є проблема, велика проблема, на 1 листопада – заборгованість складає 7 мільйонів 672 тисячі гривень. Всього заборгованість складає 9 мільйонів. Чому так?

Медична субвенція не забезпечує оплату протягом 12 місяців. В нас є чотири лікарні. Для зменшення заборгованості виконано заходом щодо економії держаних коштів, близько 1 мільйона», – зазначив в.о. Голови РДА.

«По косівському району є наступні зауваження: порушення по Центральній районній лікарні, де провели три планові ревізії, виявили два крупних порушення, на суму понад 2,5 мільйони. Окрім того, відділом комунального господарства Косівської РДА виявлено порушень на суму 2,8 млн.», – зауважив Денис Шмигаль.

“З грошима питання будемо вирішувати, відтак будемо наводити порядок», – додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ремонтувати дороги, розуміючи що за деякий час їх зруйнують великогабаритні ТЗ, – марна справа”, – Денис Шмигаль.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X