WestNews.com.ua

Нардеп Андрійович звернувся до очільника МВС щодо умисних підпалів на Прикарпатті. ВІДЕО

04.06.2020, 14:55  |  Автор:   Назаренко Юлія

Третього червня народний депутат України від партії “Слуга народу” Зіновій Андрійович виступив у Верховній Раді зі зверненням до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з вимогою докласти чималі зусилля, щоб знайти та притягнути до відповідальності правопорушників, які влаштовували навмисні підпали нежитлових приміщень на Прикарпатті.

Нагадаємо, WestNews раніше повідомляв про умисні підпали, що сталися в ніч на п’ятницю, 29 травня, у трьох магазинах у Надвірній та одному магазині у Богородчанах. Того ж дня поліція Івано-Франківської області розпочала розслідування.

На дворі 2020, а не лихі 90-ті. Такі речі не можуть залишитися безкарними, адже кожна людина, її життя, її здоров’я, її професія та повсякденна праця на благо громади має бути захищена. Має бути впевненість в тому, що її мають захистити правоохоронні органи. Ми вже сьогодні вимагаємо докласти максимум зусиль з виявлення та притягнення до відповідальності правопорушників, для забезпечення спокою наших громадян. Ми повинні знайти та покарати згідно закону паліїв, так і самих замовників”, – каже депутат.

За словами Андрійовича, Міністерство внутрішніх справ несе повну відповідальність перед громадою за забезпечення та дотримання громадянського порядку.

“Саме на ваших плечах лежить охорона життя та здоров’я громадян. Це ваш прямий обов’язок”, – додав нардеп.

Відео дивіться тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Камери спостереження зафіксували момент підпалу магазинів у Надвірній

04.06.2020, 14:55  |  Автор:   Назаренко Юлія

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X