WestNews.com.ua

Нардеп родом з Прикарпаття звертається до Уряду з проханням виділити кошти для ремонту дороги на Косівщині

19.10.2018, 18:18  |  Автор:   Власенко Власта

Нардеп Іван Рибак родом з Ворохти звертається до Уряду з проханням виділити додаткові кошти для дороги Р-62 Криворівня-Чернівці, пише WestNews.

“Питання критичного стану дiлянки автомобiльної дороги Р-62 Криворiвня-Чернiвцi, що є частиною Т-26-0-1 сполученням Чернiвцi-Вашкiвцi-Вижниця-Путила-КПП”Руська” досi залишається невирiшеним. З цього приводу звернувся щойно до колег з трибуни Верховної Ради,” – зазначив Рибак.

В минулому роцi на проведення необхiдних ремонтних робiт з державного бюджету було видiлено більше 30 мiльйонiв гривень, але найбiльш проблемна частина дороги залишилась досi не вiдремонтованою. Вже декiлька тижнiв поспiль жителi села Великий Рожен Косiвського району та мешканцi сумiжних сiл Путильського району проводять страйк з перекриттям даної автодороги.

“Тому вчергове звертаюся до Уряду з проханням посприяти у видiленнi додаткових коштiв для завершення ремонтних робiт на цiй автомобiльній дорозi. Сподiваюся на розумiння та пiдтримку мешканцiв Карпатського регiону,” – додав депутат.

Нагадаємо, 9 жовтня активісти попередили про перекриття дороги ще раз, аргументуючи це тим що влада ніяк не відреагувала на їх попередній протест. І 10 жовтня люди таки вийшли на протест вимагаючи ремонту.

У свою чергу з мітингувальниками зустрілося керівництво області. Роман Маланій запевнив протестувальників, що подано пропозиції до Кабінету міністрів України про перерозподіл коштів державного бюджету та виділення 10 млн грн на продовження ремонту дороги Р-62 Криворівня-Чернівці у Косівському районі.  У відповідності до прийнятої Кабміном постанови від 10 жовтня, підрядне підприємство у жовтні 2018 року продовжить ремонт дороги Р62 «Криворівня-Чернівці».  Техніка досі не приїхала, протестувальники продовжують блокувати дорогу

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Івано-Франківщині обстежили дороги державного значення

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X