WestNews.com.ua

Нардепи зареєстрували заяву на відставку очільника МОЗ: реакція Степанова

29.07.2020, 9:46  |  Автор:   Хромей Зоряна

Народні депутати України подали заяву на відставку очільника МОЗ Максима Степанова. Ініціаторів посунути Степанова назбиралося понад 90. А реакція голови МОЗ не змусила на себе довго чекати.

На думку Степанова, заяву ініціювали депутати “Голосу”, які “мали пряме відношення до розвалу медицини”. В ефірі “Сніданку з 1+1″ він прокоментував зареєстрований у Верховній Раді проєкт постанови про його відставку:

“Мені здається, як тільки ми починаємо робити якісь серйозні дії щодо “рятування медицини”, відразу починається активізація людей, які мали пряме відношення до розвалу цієї медицини, і є  зараз депутатами партії “Голос”, яка стала ініціатором цих подій. З наслідками, зокрема, і їх дій, я наразі стикаюся. Свою роботу назвати бездоганною не можу, але я вважаю, що достатньо багато зроблено за цей період. У нас є чіткі плани, що ми будемо робити далі”, – заявив очільник МОЗ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У МОЗ розповіли за яких умов можуть запрацювати дитячі табори з 1 серпня

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X