WestNews.com.ua

Нас ставлять перед фактом: активіст Юрій Козакевич про будівництво нового мосту на Пасічній. ВІДЕО

20.11.2018, 19:29  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews, 20 листопада відбулося обговорення проекту резонансного будівництва нового мосту в Пасічну, що в Івано-Франківську.

Активіст та співзасновник спільноти “Франиківськ, який треба берегти” Юрій Козакевич у розмові з нашим журналістом дав власну оцінку майбутнього об’єкту, а також, з практично точки зору, оцінив ефективність кільцевої розв’язки та її переваг та недоліків.

«Фактично плюс в цьому зібранні є той, що відбулося, свого року, обговорення. Єдиний момент в цьому, що нас фактично ставлять перед фактом. Тобто, показують все те, як воно вже є, після всіх тих проектних і підготовчих робіт, які проводилися без громади, для якої фактично це будується і фахівців, які би могли внести корективи. А корективи є куди вносити», – зазначив Юрій Козакевич.

«Яку ціну заплатить місто, окрім грошей? Ціною номер один буде те, що вулиця Надрічна, яка зараз є 4-смуговою двосторонньою дорогою, зручною та ефективною, вона перетвориться, і це сьогодні підтвердили, вона перетворюється на односторонню. Відповідно, для того, щоб рухатися з боку старого мосту, з боку Набережної, в бік Івасюка, треба буде рухатися по старій вулиці. Наступний момент – естакади все ж таки будуть. Ми пропонували варіант більш комфортніший і сучасніший – це дотягнути міст до старої Надрічної і там закінчити його кільцем. Все ж таки представники влади дотискають варіант із естакадами, якій є давнім і морально застарілим. І від них, можливо, в сучасних реаліях, би відмовилися.  Тому що такі естакади із величезними радіусами та незручними ухилами, вони пасують для швидкісних автострад, десь за межами міст. В даній ситуації в нас є старий міст, в якого пропускна здатність 2000-2200 машин, а в цього мосту, який буде фактично односмуговим – 500-600 машин», – наголосив активіст.

За його словами, дуже важко уявити що лісовоз чи фура подолав пропоновані радіуси на з’їзд і на виїзд.

«Між тими естакадами водіям треба буде проїхати в бетонному коридорі. Так, так буде смуга розгону, але після того, як автівка проїде між естакадами і буде рухатися на нову Надрічну, вона попаде в швидкісний рух, які будуть рухатися від залізничного переїзду до старого мосту. Це зона аварійності, тобто уся ця естакада буде зоною незручності та аварійності. Правда, був досить непоганий, хороший варіант, заради об’єктивності його варто відзначити, знайшли оперативно під натиском громади транспортний коридор – це за АЗС і перед супермаркетом «Пакко», буде коридор, в якому машини, які будуть рухатися від нового мосту, зможуть заїхати на вулицю Промислову. Тобто, буде перпендикулярний потік, який буде перетинати вулицю Надрічну-стару. Як там розвязка буде нараз не зрозуміло. Нам не дали відповідь: чи там буде світлофор, чи буде регулюватися знаками», – каже Юрій Козакевич.

Активіст відзначає, що якійсь певний вихід влада намагається знайти і пристосувати «цей завузький районний міст, до тих затиснутих реалій, в яких його вирішили будувати».

 

До слова, у мережі опублікували 3D-проект майбутнього мосту на Пасічну. ВІДЕО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Міст буде”: в Івано-Франківську обговорили проект будівництва нового мосту на Пасічній. ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X