Наші кандидати: хто такий, з чим іде та що обіцяє Юрій Дерев’янко

12.02.2019, 14:50  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

31 березня на території України пройдуть чергові вибори на посаду Президента України. Він є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

Чи не найбільше на дану посаду зареєструвалося кандидатів-вихідців з Прикарпаття. Хто вони, що обіцяють змінити чи ба зробити – читайте у матеріалі від WestNews.

Кандидат – Юрій Дерев’янко

Народився 7 травня 1973 року в місті Надвірна Івано-Франківської області. У 1990 році закінчив Надвірнянську середню школу № 1. У тому ж році вступав до Київський інститут народного господарства ім. Коротченка, однак, отримавши четвірку з математики на вступних іспитах, не зміг вступити. Після цього повернувся до рідного міста й згодом влаштувався на роботу у кар’єр в селі Пасічна. Потім пішов працювати експедитором в Надвірнянський районний відділ статистики. У 1991 році Юрій став студентом вишу, який наступного року був перейменований на Київський економічний університет.

Його перше місце роботи в Києві — нічний охоронець офісного приміщення. На фоні розпаду Радянського Союзу та розбудови ринкової економіки в Україні, студент-першокурсник почав займатися підприємницькою діяльністю.

Навчаючись на другому курсі, в період 1992—1993 років, Дерев’янко, разом зі своїми однокурсниками, створив першу власну компанію. В 1996-у Юрій закінчив університет й отримав диплом магістра за спеціальністю «Облік та аудит» (програма — облік та аудит в банках). Завершуючи навчання, Юрій та його партнери по бізнесу уже володіли декількома компаніями, які працювали в різних сферах діяльності: торгівля ліками, поліграфія та торгівля, зокрема, металом. Після завершення навчання, молодий підприємець зі своїми партнерами взяв участь у масовій приватизації підприємств, яка відбувалася в Україні протягом середини-початку 1990-х років.

Юрій розпочав свою політичну діяльність напередодні виборів до Верховної ради, які мали відбутися у березні 2006-го.

У 2010 році був обраний депутатом Івано-Франківської обласної ради як мажоритарний кандидат від партії «Фронт змін». За час роботи в раді підготував та подав понад тисячу депутатських звернень. У 2012 році, на виборах до Верховної Ради був обраний народним депутатом по мажоритарному виборчому округу №87.

На позачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 року, партія «Воля», одним із лідерів якої був Юрій Дерев’янко, прийняла рішення взяти участь у виборах разом із політичною силою Андрія Садового «Об’єднання „Самопоміч“». Однак згодом між політичними силами відбувся розкол.

4 липня 2018 року Юрій Дерев’янко заявив про намір балотуватися в президенти України. 27 січня 2019 року на XVIІ позачерговому з’їзді партії «Воля» Юрія Дерев’янка було висунуто в кандидати в Президенти України.

Не оминають кандидата і скандали. Його підозрювали в несплаті податків і незаконному збагаченні і контролю державних реєстрів Міністерства юстиції протягом 2006-2013 років. У 2014 році однопартійці звинуватили Дерев’янко в привласненні партії “Воля”. Політсилу переслідували скандали і в кінці кінців стався розкол. У 2017 році Дерев’янко потрапив в базу даних “миротворця”: нардепа звинуватили в незаконному перетині кордону і нападі на прикордонників під час так званого “прориву Саакашвілі”.

З чим іде у Президенти

У 2017 році він задекларував дві земельні ділянки (1900 і 970 кв.м), три квартири в Києві, житловий будинок в Київській області (637,90 кв.м), а також 1,36 млн євро та 2,86 млн доларів готівкою. Крім того, Дерев’янко декларує квартиру у Ялті та два машиномісця. Офіси у Богородчанському, Коломийському та Надвірнянському районах, два у Яремчанському.

За рік отримав 240 821 грн депутатської зарплатні та ще 252 825 грн – на виконання депутатських повноважень. 21 688 грн 5 300 доларів та 65 євро у нього розміщені в “Банку інвестицій та заощаджень”.  Кандидат в президенти тримає готівкою 177 036 грн, 1,36 млн євро та 2,86 млн доларів. 10,56 млн доларів Дерев’янко позичив братові.

Політик задекларував два годинники Jaeger-LeCoultre і Blancpain, його дружина – сережки Cartier, каблучки Bulgari та Damiani, годинники Chanel і Girard-Perregaux, інші дорогоцінні ювелірні вироби і хутряне пальто. Дерев’янко володіє низкою автомобілів: Range Rover 2010 року випуску, Toyota Land Cruiser 2011 року, Mercedes Benz S 500 2007 року.

Серед видатків кандидат вказав 309 888 грн благодійної допомоги учасникам АТО, 518 тисяч – на стипендії переможцям олімпіад обдарованим дітям та їхнім вчителям. 55 тисяч Дерев’янко вніс на рахунок партії «Рух Нових Сил» Михаїла Саакашвілі, ще 395 180 грн – витратив на утримання приймалень народного депутата.

Що обіцяє зробити

Програма кандидата чималенька. У ній охопленні всі сфери життя українського суспільства – тут і обіцянки змін, і покращень, і нові можливості. Словом, все чого так не вистачає нашому народу.

Сама програма складається з п’яти блоків – Жити впевнено, Безпечна країна, Нові можливості, Держава-сервіс, Влада – це ти.

Серед основних напрямків програми у першому блоці – призупинення інфляції та росту цін, система збереження здоров’я та страхова медицина, пенсійні накопичення, впевненість у свої державі, екологія навколишнього середовища.

Другий блок передбачає сильну армію, право на захист за допомогою зброї, безпеку на вулицях, справедливі суди, повернення окупованих територій та Криму.

Самореалізація, вільний конкурентний ринок, демонополізація, зниження податків та їхньої кількості, захист права власності, відкрита митниця та безмитне ввезення товарів, сучасна шкільна і вища освіта – все це передбачається у третьому блоці виборчої програми.

Не менш цікавим є четвертий блок тут передбачається повне покриття території України безкоштовним Інтернетом, можливість отримання державних послуг через електронний кабінет, електронні вибори з можливістю проголосувати з будь-якої точки світу, а чиновник виступає як наш найманий менеджер, крім того все має відбуватися без корупції, черг і приниження.

У п’ятому блоці Дерев’янко обіцяє виборність місцевих керівників поліції та судів першої інстанції, відкликання депутатів та висловлення недовіри чиновникам, можливість прийняття рішень через місцеві та національні референдуми (окрім питань територіальної цілісності).

Підготувала Люся ГРИБИК 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президентські вибори-2019: ЦВК зареєструвала рекордну кількість кандидатів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X