Наші кандидати: хто такий, з чим іде та що обіцяє Юрій Тимошенко

25.02.2019, 20:52  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

31 березня на території України пройдуть чергові вибори на посаду Президента України. Він є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

Чи не найбільше на дану посаду зареєструвалося кандидатів-вихідців з Прикарпаття. Хто вони, що обіцяють змінити чи ба зробити – читайте у матеріалі від WestNews.

Кандидат – Юрій Тимошенко

Народився Юрій Тимошенко у селі Дивне Ставропольського краю Росії.  У 1979 році закінчив Івано-Франківське кооперативне професійно-технічне училище, спеціальність: продавець-консультант.

Кар’єру почав на посаді експедитора торгового відділу у Коломийському управлінні громадського харчування. Після цього працював експедитором у воєнторзі Головного управління торгівлі Міністерства оборони СРСР.

Протягом 2006-2013 років Тимошенко працював на громадських засадах водієм-експедитором у ТОВ “Українська видавнича спілка”.

Тимошенко також перебуває у складі “Української Гельсінської спілки”, є співзасновником товариства “Меморіал” у Коломиї та учасником усіх його розкопок. Політик є членом Коломийської станиці братства вояків ОУН-УПА, “Народної самооборони Коломийщини” та партії “Народний фронт”. Був учасником Майдану у 2014 році. Навесні 2014 року Тимошенко став гвардійцем Першого батальйону оперативного призначення імені генерала Кульчицького Національної гвардії. Того ж року став народним депутатом України, пройшовши до Ради за списком “Народного фронту”.

У жовтні 2014 року був обраний народним депутатом України від партії “Народний фронт” (виборчий округ № 88 на Івано-Франківщині). Безробітний на момент обрання, гвардієць Тимошенко із професійно-технічною освітою переміг на виборах чинного на той час нардепа Олександра Донія.

У Верховній Раді Тимошенко входить до комітету з питань запобігання і протидії корупції; є членом семи груп із міжпарламентських зв’язків.

17 січня 2019 року був виключений з фракції “Народного фронту за “втрату зв’язку із депутатською фракцією, неодноразове порушення дисципліни, ігнорування рішень фракції, які стосуються важливих політико-економічних питань”. 2 лютого Юрій Тимошенко зареєструвався кандидатом в Президенти України.

Ініціали Юрія Володимировича Тимошенка повністю співпадають із ініціалами лідерки “Батьківщини” Юлії Володимирівни Тимошенко, яка теж побореться за президентське крісло. Лідерку “Батьківщини” страшенно обурила поява у виборчих списках кандидата з такими ж прізвищем та ініціалами, як у неї. Юлія Тимошенко вимагала від Порошенка зняти з виборів Юрія Тимошенка. Проте цього не сталося.

З чим іде у Президенти

У своїй декларації за 2017 рік політик вказав, що разом із дружиною і сином володіє будинком у Коломиї площею 136,8 квадратних метра. Тимошенко також є власником земельної ділянки в Івано-Франківській області площею 870 квадратних метрів. Кандидат у президенти орендує квартиру в Києві на 66 квадратних метрів. Щодо заробітку Тимошенка, то за рік роботи у парламенті нардеп отримав зарплату у розмірі 238 тисяч 956 гривень.

Крім того 1 лютого кандидат подав задекларував гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовим правочинами на суму 1 100 000 гривень.

Що обіцяє зробити

Програма Юрія Тимошенка складається із п’яти блоків – Безпека та зовнішня політика, Економіка, Соціальна сфера, Культура та духовність, Управління державою.

Серед основних напрямків програми у першому блоці – відновити територіальну цілісність України, встановити контроль над державним кордоном; повернути Автономну Республіку Крим, анексовану Російською Федерацією; забезпечити вступ України до Організації Північно-Атлантичного Альянсу (НАТО); забезпечити розбудову української армії за стандартами НАТО; створити загальнодержавну систему воєнної мобілізації; забезпечити розвиток військово-промислового комплексу; очистити сферу матеріально-технічного забезпечення армії від корупції та розкрадань; запровадити сувору кримінальну відповідальність за злочини у сфері матеріально- технічного забезпечення ЗСУ; гарантувати ветеранам-учасникам АТО та ООС гідну соціальну підтримку, повагу у суспільстві та реалізацію їхніх прав; запровадити візовий режим з Російською Федерацією; припинити транспортне сполучення з країною-агресором Російською Федерацією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Івано-Франківщина: 11 кандидатів у Президенти мають в області 60 довірених осіб

Другий блок передбачає провести прозору і справедливу приватизацію державного майна; запровадити заходи економічної підтримки для розвитку вітчизняного виробництва, стимулювати створення нових робочих місць та підвищення заробітної плати; запровадити програму повернення трудових ресурсів в Україну; скоротити державний борг України через стимулювання внутрішнього інвестора; відкрити ринок землі сільськогосподарського призначення, при цьому дозволити купівлю землі тільки громадянам України та обмежити обсяги землеволодіння однією особою; відродити машинобудівну галузь, зокрема виробництво сільськогосподарської техніки, автомобілебудівництво; запровадити широкомасштабну програму енергозбереження; наростити власний видобуток вуглеводнів; стимулювати розвиток нетрадиційних джерел енергії, суттєво скоротити використання імпортного газу як у промисловості, так і у житлово-комунальній сфері; стимулювати розвиток авіабудівної та аерокосмічної галузі; забезпечити умови для розвитку вітчизняної IT-сфери, зокрема створення державних технопарків, запровадження спрощених умов для швидкого започаткування нових видів високотехнологічного бізнесу.

Підвищити прожитковий мінімум та мінімальну пенсію до розміру, який забезпечує людині достойне життя; навести лад у медичній галузі, ліквідувати ганебну практику корупційного фінансування медичних процедур та операцій; зробити медицину якісною та доступною у кожному населеному пункті України, для кожної людини незалежно від віку та рівня доходів; зобов’язати роботодавців до створення належних умов та оплати праці, виведення заробітних плат із тіні та гарантування стандартного соціального пакету для працівників – все це передбачається у третьому блоці виборчої програми.

Не менш цікавим є четвертий блок тут передбачається захищати на законодавчому рівні розвиток української культури, мови, літератури та мистецтва; створити умови для жорсткої протидії розповсюдженню російського або будь-якого іншого ворожого інформаційно-пропагандистського продукту; реалізувати масштабні заходи, спрямовані на укріплення духовних цінностей України, пропаганду серед молоді здорового способу життя та християнських цінностей; підтримувати інститут сім’ї та шлюбу; забезпечити громадянам України доступ до якісної освіти у кожному місті чи селі; зробити працю педагога престижною і поважною; запровадити кримінальну відповідальність за публічне заперечення злочинів проти українців, дискредитацію Героїв Небесної Сотні, Революції Гідності.

У п’ятому блоці Тимошенко обіцяє забезпечити умови та механізми для ротації державних чиновників, які за багато років у владі не показують ефективної роботи; створити реєстр молодих управлінських кадрів, які на конкурсній основі замінять неефективних управлінців в органах влади; зняти депутатську недоторканність з народних депутатів України та інших категорій, окрім осіб, які виконують безпекові функції; посилити кримінальну відповідальність за корупційні злочини.

Люся Грибик

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наші кандидати: хто такий, з чим іде та що обіцяє Юрій Дерев’янко

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X