Наші в Єврокубках: шанси для “Зорі”, провал “Маріуполя”. ВІДЕООГЛЯД

10.08.2018, 5:35  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У четвер, 9 серпня, обидва українські представники в розіграші Ліги Європи провели домашні подинки в рамках 3-го кваліфікаційного раунду, повідомляє WestNews.

Свій перший матч Ліги Європи Маріуполь відверто провалив, поступившись французькому Бордо 1:3 на власному полі.

Вже на 7-й хвилині хавбек господарів Мишньов відкрив рахунок у грі. На 33-й хвилині Лаборде зрівнів рахунок. А ще через 4 хвилини той же Лаборде, після жахливої помилки Худжамова, вивів гостей уперед. Крапку у матчі на 47-й хвилині поставив Чоуемі.

Отже Маріуполь зазнав поразки та майже втратив шанси на продовження боротьби в ЛЄ. Гра відповідь відбудеться за тиждень в Бордо.

ФУТБОЛ. Ліга Європи, 3-й кваліфікаційний раунд, 1-й матч. 9 серпня.
«МАРІУПОЛЬ» – «БОРДО» – 1:3 (1:2)
Голи: 1:0 – 7 Мишнєв  – 1:1 – 33 Лаборде, 1:2 – 37 Лаборде , 1:3 – 49 Чоуемі
Маріуполь: Худжамов, Дава, Яворський, Биков, Полегенько, Тищенко, Піхальонок, Мишньов, Демір, Фомін, Чурко
Бордо: Костильов, Гайіч, Кунде, Кама, Санкаре, Чоуемі, Плашил, Лаборде, Пабло, Юссуф, Пундже.

Зоря зіграла внічию у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду ЛЄ проти Браги. Футболісти Браги протягом усього першого тайму мали перевагу, але на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

На 69 хвилині Орта вивів гостей уперед, проте за 3 хвилини капітан луганців Олександр Караваєв забив гол-красень, зрівнявши рахунок. Після забитого голу Зоря заграла сміливіше, але здобути перемогу не змогла.

Тож 1:1 і все вирішиться у матчі-відповіді за тиждень.