WestNews.com.ua

Наслідки карантину: турагентства зобов’язують повернути кошти за скасований відпочинок

06.07.2020, 11:29  |  Автор:   Назаренко Юлія

В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області побільшало звернень від громадян з питань надання туристичних  послуг. Після проведення фахівцями перевірок, людям  все-таки повернули кошти за ненадані туристичні  послуги.

Про це WestNews інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

“У зв’язку з введенням карантину в Україні, відповідно до Постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню та території України гострої респіраторної хвороби Covid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», було призупинено прийняття туристів у відпочинкові комплекси області”, – йдеться в повідомленні.

Не так давно до  Держпродспоживслужби звернулася жінка з проханням допомогти їй повернути кошти за ненадану турагентством послугу, що в загальній сумі складає 12282,00 грн..

Після того як спеціалісти управління захисту споживачів провели позаплановий захід державного нагляду (контролю), суб’єкт господарювання зобов’язали повернути кошти.  Припис було виконано в повному обсязі.

Також надійшло звернення щодо повернення коштів за ненадану екскурсійну поїздку до Європи. Провівши перевірки, споживачу все-таки повернули кошти в розмірі 4900 грн.

“Тож, якщо туроператор не надав заявлені послуги, звертайтесь до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за захистом ваших прав. Отримавши заяву, фахівці проведуть перевірку. У випадку виявлення порушень, винні особи будуть притягнуті до відповідальності”, – додається в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українець намагався перенести через кордон наркотичні речовини

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X