WestNews.com.ua

Наслідки негоди: чи постраждали оновлені мости та дороги Івано-Франківщини від стихії

26.06.2020, 12:35  |  Автор:   Хромей Зоряна

Як писав WestNews, 25 червня Президент України Володимир Зеленський провів термінову робочу поїздку до Івано-Франківської області. На брифінгу, який відбувся в смт Ланчин Надвірнянського району, голова Укравтодору Олександр Кубраков доповів Президенту Володимиру Зеленському про завдану стихією шкоду транспортній інфраструктурі.

Збитки спричинили миттєве підняття рівня води в річках і потічках, зсуви селевих потоків.

Тож для забезпечення проїзду транспорту на 32 об’єктах автомобільних доріг державного значення підрядні організації Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області провели тимчасові роботи. Розчистили 3 800 куб. м. селевих мас, відновили 5 км. водовідвідних канав, прочистили 28 водовідвідних труб. До цих заходів задіяли 48 механізмів: 28 самоскидів, 11 екскаваторів, 8 грейдерів, 1 бульдозер та 162 працівники, пише пресслужба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Зараз тривають роботи із поліпшення безпеки руху. Ділянки доріг і мостів, де потрібно провести відновлювальні роботи, огороджені та позначені відповідними дорожніми знаками.

Олександр Кубраков відзначив, що від негоди постраждали ті ділянки на дорогах та мостах, де капітальний та середній поточний ремонт не здійснювався понад двадцять років. Побудовані за останні 5 років мости та відремонтовані дороги державного значення не постраждали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Відірвані від цивілізації”: мешканці Дубівців потребують питної води

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X