WestNews.com.ua

Наслідки негоди: мешканці одного з районів Прикарпаття й надалі відрізані від цивілізації. ФОТО/ВІДЕО

10.05.2019, 8:05  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Рятувальники продовжують надавати допомогу людям в Тисменицькому районі, де внаслідок випадання інтенсивних опадів, на території області спостерігався підйом рівнів води, над поточними рівнями на річках басейну Дністра та Прута.

Про це повідомляє WestNews із посиланням на Управління з питань цивільного захисту ОДА.

Так, 9 травня в селі Підпечари Тисменицького району рятувальники за допомогою надувних човнів через водні перешкоди протягом доби перевезено 169 осіб, в тому числі 29 дітей.

 

Окрім того, в місті Тисмениця човнами доставлено продукти харчування і питну воду 28 громадянам, до будинків яких, внаслідок підтоплення вулиці, немає під’їзду. Окрім того, надано допомогу по відкачуванню води з сільськогосподарських угідь. Всього відкачено 515  м.куб води.

А в селі Ямниця Тисменицького району відділенням ДПРП Ямниця надано допомогу по відкачуванню води з сільськогосподарських угідь. Всього відкачено 3200 м.куб води.

ФОТО: Ігор Нагорняк 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наслідки негоди: рятувальники евакуювали понад півтисячі прикрапатців. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X