Наслідки негоди: на Прикарпатті розчищають дороги від селевих наносів та каміння. ФОТО

21.05.2019, 20:21  |  Автор:   Менів Андрій

На замовлення Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області підрядна організація проводить роботи із розчищення підмостового русла через потік Мересний у селі Микуличин Яремчанської міської ради. Там проходить дорога державного значення Н-09 Мукачеве – Львів, км 233+495, інформує WestNews.

Після проливних дощів стався зсув ґрунту на узбіччях на км 41+570 дороги державного значення Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у Верховинському районі. Для забезпечення безпеки руху автодорожники здійснюють заходи з розчищення проїзної частини від селевих наносів та каміння.

Станом на 15.00 проїзд на дорогах державного значення в межах Івано-Франківської області забезпечений. Ситуація перебуває під контролем обласного САДу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті велика вода знищила дорогу, худобу і затопила домівки. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X