WestNews.com.ua

Наслідки негоди: на Прикарпатті спостерігається різкий підйомом рівнів води в річках. ФОТО/ВІДЕО

30.05.2020, 7:38  |  Автор:   Менів Андрій

В зв`язку з випаданням помірних, місцями сильних дощів на ріках області на фоні підвищеної водності спостерігаються проходження дощового паводку з підйомом рівнів води.

Мова йде про річки в основному в басейні Дністра – на 11-66 см за добу. Натомість в нижній течії річкиБистриці-Солотвінської – на 90 см за добу, інформує WestNews.

ФОТО: чат 112 в мережі Телеграм

В басейні річки Прут в основному спади рівнів води, крім річки Черемош та замикаючому створі на річки Прут – міста Коломия відмічаються незначні підйоми 38 – 47 см.

 

30 травня – 01 червня на рiчках області очiкуються пiдйоми рiвнiв води на 0,3 – 1,5 м, на окремих ділянках до 2 метрів.

Протягом 31 травня – 01 червня, у зв’язку зі значними дощами, на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкується підвищення рівнів води на 0,5 – 1,5 м, на окремих дiлянках до 2 метри, а місцями – початкове затоплення заплав, сільськогосподарських угідь.

Можливе формування значного мiсцевого, схилового стоку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неподалік Івано-Франківська поліція та рятувальники шукують чоловіка, який зник напередодні

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X