WestNews.com.ua

НАСЛІДКИ НЕГОДИ: рятувальники продовжують надавати допомогу жителям Івано-Франківщини

11.05.2019, 10:00  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Внаслідок інтенсивних опадів жителі області звертаються по допомогу до структурних підрозділів УДСНС, інформує WestNews із посиланням на Управління з питань цивільного захисту ОДА.

Так, вчора, 10 травня в м. Яремче відділення ДПРЧ-9  Яремче надало допомогу по відкачуванню води (5 м.куб.) з підвалу житлового будинку та подвір’я.

Найбільш підтопленим виявився  Тисменицький район – у самій  Тисмениці рятувальники викачали 450 м.куб води з проїжджої частини дороги,а в  с. Ямниця  працівники ДПРП Ямниця надали допомогу з відкачування води (3600 м.куб.) з сільськогосподарських угідь.  В Калуші з подвіря житлового будинку викачано 15 м.куб. води, а в Надвірнянському районі в смт. Делятин місцеві  рятувальники викачали 16 м.куб води  з підвалу житлового будинку.

Нагадаємо, що раніше, 9 травня, в селі Підпечари Тисменицького району рятувальники за допомогою надувних човнів через водні перешкоди протягом доби перевезено 169 осіб, в тому числі 29 дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наслідки негоди: мешканці одного з районів Прикарпаття й надалі відрізані від цивілізації. ФОТО/ВІДЕО

 

11.05.2019, 10:00  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X