WestNews.com.ua

Наслідки повені на Прикарпатті: досліджено півтисячі проб питної води. Результати невтішні

31.07.2020, 12:07  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Обласний лабораторний центр після червневої повені активно включився в роботу з ліквідації наслідків стихійного лиха з попередження ускладнення епідситуації та недопущення виникнення спалахів інфекційних захворювань.

Основна увага приділялась лабораторному моніторингу питної води джерел централізованого та децентралізованого водопостачання, дезінфекції останніх та саносвітній роботі серед населення.

За результатами лабораторних досліджень питної води яких проведено 1784 виявлено, що 34,1% з них не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

За хімічними показниками досліджено 556 проб питної води з яких 239 не відповідають вимогам нормативного документу, за мікробіологічними показниками досліджено 1228 з яких 322 не відповідають вимогам нормативного документу.

Оперативно отримані результати дослідження питної води дозволили оптимізувати дезінфекцію в першу чергу індивідуальних криниць, каптажів та громадських криниць. Іноді через сильне забруднення та недостатню або невчасну очистку джерел децентралізованого водопостачання (криниць, каптажів) доводилось проводити повторну дезінфекцію та дослідження питної води щоб забезпечити її відповідну якість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яка причина повеней на Івано-Франківщині та коли чекати наступної?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X