WestNews.com.ua

Наслідки стихії на Прикарпатті: яких збитків завдала негода у Калуському районі

29.06.2020, 13:57  |  Автор:   Назаренко Юлія

Через сильні дощі та підняття рівня води в річках, багато населених пунктів на Івано-Франківщині затопило. Стихія наробила прикарпатцям чимало лиха. Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА підрахувало, яких збитків наробила негода в Калуському районі.

Загалом від води постраждали 32 населені пункти: м. Калуш, с. Кропивник, с. Мостище, с. Сівка-Калуська, с. Студінка,  с. Середній Бабин, с. Боднарів, с. Голинь, с. Завій, с. Копанки, с. Пійло, с. Томашівці, с. Тужилів, с.  Верхня, с. Завадка, с. Степанівка, с. Гуменів, с. Збора, с. Болохів, с. Негівці, с. Перевозець, с. Середня, с. Довпотів, с. Новиця, с. Зелений Яр, с. Добровляни, с. Старий Угринів, с. Підмихайля, с. Бережниця, с. Середній Угринів, с. Вістова, с. Дубовиця.

Було зруйновано 1 кілометр берегоукріплення. Внаслідок переливу у с. Перевозець  пошкоджено дамбу розміром 6х10х1,5 метри, органами місцевого самоврядування проведено першочергові заходи по укріпленню дамби. Також пошкоджено дамбу у с. Середній Бабин.

Всього підтоплено 2207 домогосподарств: з 6 місць було відкачано воду, в інших рівень води самостійно знизився.

Також підтоплено 839 житлових будинків, однак вода вже зійшла. Підтоплено підвали 2207 житлових будинків, відкачано воду з 14, з решти вона сама знизилася. Підтоплено 4630 присадибних ділянок; вода  залишається ще 20 місцях.

Пошкоджено 26 мостів: 12 автомобільних та 14 пішохідних. Зруйновано 4 пішохідних мости.

Проведено евакуацію – 140 осіб, з них 19 дітей (протягом доби 23.06.2020). На даний момент евакуація населення не проводиться.

Пошкоджено покриття автомобільних доріг – 94,55 км та зруйновано покриття автомобільних доріг – 18,5 км.

Всього для надання допомоги населенню з 23.06.2020 було здійснено – 41 виїзд, (за добу – 2 виїзди), відкачано 2633 м.куб (за добу – 139 м.куб), проведено евакуацію – 74 осіб, з них 19 дітей (28.06.2020 евакуація не проводилась).

Для надання допомоги було залучено від ДПРЧ-6 – 3 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки та 1 мотопомпа, ГРВ ВГРЗ  – 4 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки та 2 глубинні насоси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трагічна ДТП у Карпатах: у Білому Черемоші знайдено тіло чоловіка

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X