WestNews.com.ua

“Насправді сьогодні є велике промосковське лобі”, – Марцінків про зміни до закону про українську мову

29.05.2020, 10:44  |  Автор:   Хромей Зоряна

Руслан Марцінків та мери Хмельницього і Тернополя виступають проти прийняття змін до закону про українську мову.

Про це, 29 травня, повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків під час онлайн-брифінгу.

“Ми  дуже стурбовані тим, що перші особи держави і президент, і голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявляють про те, що треба переглядати закон про українську мову, що треба відміняти квоти на телебаченні, на фільми. Це свідчить про те, що сьогодні є насправді велике промосковське лобі, яке і далі планує повернути країну з євроатлантичного напрямку, від напрямку вступу до ЄС і до повернення до Москви”, – зазначив мер Франківська.

Тож міський голова підкреслив, що він та очільники міст Тернополя та Хмельницього виступають проти цього закону, максимально будуть підтримувати громадськість і не даватимуть можливості прийняти зміни до закону про українську мову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Не віддамо юнацьку бібліотеку”: активісти під стінами облради провели акцію протесту. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X