WestNews.com.ua

Наступний етап послаблення карантину: що дозволять на Івано-Франківщині з першого червня

29.05.2020, 14:17  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 29 травня, перша заступниця голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка провела онлайн-брифінг, інформує WestNews.

Марія Савка поінформувала, що Івано-Франківська область підлягає під крикерії, які були визначені постановою Кабінету Міністрів для можливого впровадження послаблюючих заходів.

“З 1 червня додатково дозволяється: роботу закладів фізичної культури і сторту, спортивних залів, фітнес-центрів, крім проведення групових занять з кількістю учасників більше 10-ти осіб.

Відвідування занять в групах не більше 10-ти осіб, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестацї, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять атестації здобувачів вищої освіти; отримання документів на професійну, професійно-технічну та вищу освіту; участь в освітньому процесі, пов’язаному із освітою дорослих, публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій”, – поінформувала Марія Савка.

А також за її словами, дозволяється перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення.

Перша заступниця зазначила, що заборонено відвідувати дитячо-юнацькі спортивні школи дітям молодше 15-ти років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:“Боїмося, аби ми не зарано повірили в те, що небезпека минула”, – В. Федорів про статистику захворювань на COVID19

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X