WestNews.com.ua

Натанцювалися: стало відомо, яка зіркова пара перемогла у суперфіналі шоу. ВІДЕО

26.11.2018, 6:14  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

25 листопада, відбувся суперфіналу популярного шоу “Танці з зірками”, в якому за перемогу змагалися Леся Нікітюк і Макс Єжов, Іраклі Макацарія і Яна Заєць, Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова.

Фіналісти станцювали по три танці. Два з них глядачі вже бачили в ефірах: це перший номер і яскравий виступ зірок за весь сезон.

Третім танцем став номер-сюрприз, у якому пари продемонстрували всі свої набуті танцювальні навички і розкрили особисті історії, про які телеглядачі ще не чули.

У фіналі переможцем стала та пара, яка набрала найбільшу кількість балів у сумі за результатами оцінок суддів та глядацького голосування. Ними стали Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова.

Їхні голоси і оцінки перевелися в бали від 1 до 3 (згідно з кількістю фіналістів) і підсумовувалися. Лінії для голосування були відкриті протягом усього прямого ефіру.

До речі, друге місце посіли Леся Нікітюк та Макс Єжов, третє – Іраклі Макацарія та Яна Заєць.

До слова, на шоу “Зважені та щасливі” сім’я з Калуша неймовірно перевтілилася на шоу. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатець заспівав зворушливу пісню в ефірі шоу “Х-Фактор”. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X