WestNews.com.ua

Національна поліція планує створити базу даних домашнього насильства

07.10.2019, 10:45  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Національна поліція планує розширити пілотний проект протидії домашньому насильству по всій території України.

Про це в інтерв’ю Lb.ua розповів новий керівник Національної поліції Ігор Клименко.

“Думаю, зовсім скоро дамо старт “Поліні” (проект протидії домашньому насильству — ред.) по усій Україні. Це будуть перші 45 екіпажів, які отримають автомобілі, сучасне технічне оснащення і будуть досить ефективні”, – сказав Клименко.

За його словами, перші результати пілотного етапу такого проекту у Києві показали необхідність продовження роботи.

“Для ефективнішої роботи потрібно спеціальну підготовку співробітників, оскільки бувають випадки, коли вони не зовсім розуміють, з чим зіткнуться. Траплялися ножові поранення від одного з учасників конфлікту, тому що поліцейський не завжди правильно оцінює обставини, коли їде на сімейний конфлікт. А їм там зустрічаються і наркомани, і алкоголіки, і люди з психічними захворюваннями, і просто агресивні”, – додав голова Нацполіції.

Також, за його словами, планується ввести загальнонаціональну базу даних з системою синіх, жовтих і червоних карток – відповідно до рівня насильства в сім’ї.

“Наявність в досьє агресора таких карток, для жінки, яка перевищила самооборону, повинна значно пом’якшувати її провину при розгляді справи”, – пояснив Клименко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті чоловік протягом трьох років вчиняв домашнє насильство до своєї дружини

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X