WestNews.com.ua

Національна поліція створила систему «Коронавірус», яка містить інформацію про людей, котрі інфіковані або ж мають підозру

28.03.2020, 12:09  |  Автор:   Хромей Зоряна

Під час брифінгу в Івано-Франківській обласній державній адміністрації начальник обласної поліції, Володимир Голубош, розповів про заходи щодо протидії поширення коронавірусу.

Так, за словами начальника обласної поліції, за минулу добу було здійснено 96 рейдів та складено 39 адмінпротоколів, 30 з них скеровано до суду. Поліцейськими проводиться профілактична та роз’яснювальна робота.

В Національній поліції створена підсистема під назвою “Коронавірус”. Як розповідає Володимир Голубош, в цій підсистемі уже внесено інформацію про 560 об’єктів медичних установ, а також інформацію про осіб, які перебували за кордоном.

“В цій підсистемі уже 1246 таких осіб. Також там є інформація про осіб, у котрих підтверджено коронавірус. Бідь-який поліцейський може з’ясувати місце проживання особи, яка прибула з-за кордону, а також де є особи, які мали контакт або знаходяться на самоізоляції. І відповідно можна перевірити, яким чином ці особи дотримуються карантину”, – розповідає начальник поліції.

Також за його словами, на території області перебуває 3 246 осіб, які могли бути за кордоном. А за останні два тижні з-за кордону прибуло 1 100 осіб, з них 350 подали письмові згоди на самоізоляцію.

Також Володимир Голубош спростував інформацію про недостатню забезпеченість працівників поліції засобами індивідуального захисту.

“Я хочу офіційно заявити, що ця інформація є фейковою. Кожен працівник поліції забезпечений рукавичками, масками, респіраторами, окулярами, засобами деінфекції”, – наголосив Голубош.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тести виявили коронавірус у десяти франківців, які знаходяться в міських лікарнях

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X