WestNews.com.ua

Наука стає ближчою: в Івано-Франківську вдруге відбудеться обласний науковий пікнік

14.09.2018, 15:01  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

16 вересня з 12:00 до 16:00 год. на вул. Лесі Українки кожен відвідувач зможе побувати на масштабному святі науково-технічної творчості.

Оскільки основні цілі, які ставлять перед собою організатори, – це популяризація науки та профорієнтація шкільної молоді, під час всього заходу спеціалісти обласного центру зайнятості проводитимуть безкоштовні комп’ютерні тестування та консультації, що допоможуть дітям обрати в майбутньому свою професію.

Презентуватимуть різноманітні наукові галузі такі заклади: Івано-Франківський університету права ім. Короля Данила Галицького, Івано-Франківський національний технічний університет Нафти і газу, міський центр науково-технічної творчості  учнівської молоді, Івано-Фраківський національний медичний університет, обласний державний центр науквово-технічної творчості учнівської молоді, коледж електронних приладів, графолог і науковець Дмитро Штокалюк (із м. Тернопіль), а також вперше участь у ролі презентароів візьмуть вчителі із школярами – це ЗОШ №10і ЗОШ №23.

А щоб відвідувачам було цікаво презентовано науку, протягом свята триватиме онлай-голосування «Краща локація пікніка», переможців обиратимуть відвідувачі, першу три місця будуть відзначені пам’ятними медалями. А також на дітей чекає розважальна шоу-програма та розіграші смачних призів.

Детальніше ознайомитися із програмою свята можна на сторінці наукових пікніків на Прикарпатті у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/scientificpicnicif/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Науковий пікнік”: для дітей Івано-Франківська презентували наукові винаходи і досліди. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X