WestNews.com.ua

Наука впевнено йде вперед: народилося перше у світі клоноване кошеня. ФОТО

21.08.2019, 21:28  |  Автор:   Хромей Зоряна

Кошеня на ім’я Часник започаткувало еру клонування домашніх тварин.

21 липня народилося перше у світі клоноване кошеня. Його клонуванням займалася китайська компанія Sinogene Biotechnology Company, пише Global Times. Компанія займається клонуванням з 2018 року.

Британське кошеня народилося через 66 днів після того, як ембріон був переданий матері, повідомляє WestNews з посиланням на  Global Times.

Мій кіт помер від хвороби сечовивідних шляхів. Я вирішив клонувати його, тому що він був таким особливим і незабутнім”, – каже власник тварини.

Декілька господарів забронювали послугу. Її вартість $35,4 тисяч.

Лай Лансюе, науковий працівник компанії повідомив, що Часник  і оригінальна кішка виглядають однаково, але мають різні темпераменти.

Тривалість життя клонованого кота буде такою ж, як і в звичайних котів. Проводять дослідження, щоб передавати клонованим котам спогади від оригінальних.

В майбутньому планують клонувати тварин, які знаходяться на межі зникнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке Book Forum і чому варто його відвідати

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X