WestNews.com.ua

Науковці виявили ліки, які зменшують смертність від COVID-19: недорогий та широкодоступний препарат

17.06.2020, 22:46  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Мова йде про дексаметазон, його застосовують під час лікування різних хвороб та він є недорогим і широкодоступним. Британські експерти кажуть, що низькодозоване лікування препаратом є головним проривом у боротьбі зі смертельним вірусом.

Цей препарат використовують у найбільшому у світі тестуванні, під час якого намагаються з’ясувати чи допоможе він повністю здолати коронавірус, пише BBC.

Це знизило ризик смерті на третину серед пацієнтів, які дихають за допомогою апаратів штучної вентиляції легень. Серед тих, кого лікують за допомогою кисневої терапії, це зменшило смертність на п’яту частину.

Як вважають дослідники, якби цей препарат використовували у Британії від початку пандемії коронавірусу, можна було б врятувати до 5000 життів. Оскільки він достатньо дешевий, він також може принести користь у бідних країнах, які мають велику кількість пацієнтів з Covid-19.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному здолали коронавірус мати з донькою віком 92 та 66 років

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X