WestNews.com.ua

“Навіщо плафони красти?”: моряк Андрій Ейдер про кораблі, які “повернула” РФ. ФОТО

21.11.2019, 8:22  |  Автор:   Менів Андрій

Як вже повідомлялося, у ВМС України заявили, що повернуті Росією кораблі знаходяться в поганому стані і їх фактично “угробили”.

Зокрема, про стан суден розповів один із полонених моряків Андрій Ейдер, який досить болісно пережив побачене, пише WestNews.

«Після усього пережитого, мабуть, я не маю нічому дивуватися, але… Навіть плафони із лампами вкрали… Ото я маю питання, гаразд плиту для їжі (вона інверторна, коштовна), але навіщо плафони красти? Хоча то таке, в мене залишилась усього одна пара спідньої білизни, було там пар 20. Ото нащо вам б/У трухани?! Ось що не зрозумію, ніколи», – йдеться у дописі.

До слова, на ремонт військових суден, які повернулися в Україну після захоплення в Керченській протоці, знадобиться три місяці, зазначив Президент Володимир Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наймолодший полонений моряк Андрій Ейдер: героїчний шлях додому. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X