WestNews.com.ua

Навколо прикарпатця розгорівся скандал через карту з “російським” Кримом, яку показував у Європі. ФОТО

02.11.2018, 13:42  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Голова Держслужби Укртрансбезпек Михайло Ноняк заявив у Facebook 31 жовтня, що презентацію, де анексований Крим було зображено як російську територію, готував не він.

В офісі European Business Assotiation (ЄВА) відбувся круглий стіл Комітету з логістики Асоціації, на якому виступив голова Державної служби України з безпеки на транспорті Ноняк Михайло. Під час виступу Ноняк показав карту Європи з “російським” Кримом, інформує WestNews з посиланням на Українські новини.

Так, круглий стіл був присвячений обговоренню питання відсутності дозволів на міжнародні транспортні перевезення, а також затримки перетину кордону на польському кордоні.

На карті, показаній під час виступу голови Укртрансбезпеки, можна бачити, що Крим позначений таким же кольором, як і Росія – червоним. Ноняк попросив вибачення за інцидент.

“Я дав доручення підготувати презентацію основних показників і проблемних питань. Через брак часу саму презентацію я побачив лише під час виступу. Сталося неприпустиме! У презентації було використано карту Європи, на якій Крим був позначений як російський! Такий учинок не може залишитися без реакції! Що це? Свідома, умисна провокація проти державного органу чи проти мене особисто, чи неумисна, несвідома помилка чиновника? Я попросив знайти відповіді на ці питання компетентний орган. Саме тому я звернувся з відповідною заявою до СБУ”, – написав він.

Служба безпеки України наразі вивчає обставини інциденту з мапою Європи, на якій Крим був зображений російським.Про це сказали Укрінформу в прес-центрі СБУ.

“СБУ вивчає обставини інциденту. Процесуальних рішень поки немає”, – повідомили в прес-центрі.

До слова, Росія ввела санкції проти дванадцяти відомих прикарпатців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олександр Шевченко: “Чинна влада займається грабунком народу, а не розвитком економіки України”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X